Delock Kabel światłowodowy MPO żeński na MPO żeński 12 włókien, polaryzacja A, wielomodowy OM4, 50/125 µm, 2 m

Numer artykułu 86956 New
picture
picture
picture
prev 1
prev 2
prev 3
kup teraz

Opis

Ten kabel rozdzielający MPO na MPO Trunk firmy Delock ma z obu stron żeńskie złącza MPO/PC. To pozwala na przesyłanie sygnału światłowodowego do różnych urządzeń sieciowych, na przykład przełączników.


Specyfikacja

• Złącze:
  1 x MPO żeńskie >
  1 x MPO żeńskie
• Wielomodowy przewód OM4
• Polaryzacja A
• Światłowód: 50/125 µm
• Tłumienność < 0,5 dB
• Strata powrotna > 20 dB
• Średnica kabla: ok. 3 mm
• LSZH (bezhalogenowy)
• Kolorystyka: morski
• Długość ze złączami: ok. 2 m


Zawartość opakowania

• Przewód światłowodowy


Opakowanie

• Torba na zamek błyskawiczny

Interface
Złącze 1
• 1 x MPO żeńskie
Złącze 2
• 1 x MPO żeńskie
Physical characteristics
Materiał
• LSZH (bezhalogenowy)
Długość
• 2 m
Kolor
• aqua
Średnica kabla
• 3 mm
Wszelkie pojawiające się tutaj nazwy i znaki należą do ich odpowiednich właścicieli. Błędy drukarskie, zmiany & pomyłki zastrzeżone.